Novinky / buďte stále v obraze

Martinka a Igor masáž Vyvolení 5 Víťaz Vyvolení – Dom snov Igor predáva svoju výhru: Koľko pýta za nedokončený dom? Do domu, na ktorom súťažiaci pracovali, sa ani nenasťahoval.
Igor a Marcel - Vyvolení Vyvolení Igor a Marcel po šou opäť spolu: Veľká zábava aj odhalenia! Chalani sa pred kamerou poriadne bavili, Igor priznal, že Marcelovi z výhry „čosi“ daruje.
Ivan - Vyvolení Ivan po Vyvolených: Kika KLAMALA, Igora by vyhodil aj on! Divákov nahnevalo rozhodnutie Ivanovej manželky, ktorá chcela Igora vyradiť.
Zuzana Dzvoníková Šelmička z Vyvolených bude matkou! Zahrala si v jojkárskom projekte Známa ex-Vyvolená sa ukáže v roli nezodpovednej a drzej matky.
Igor, Ivan, Marcel VIDEO: Konflikt medzi Igorom a Ivanom po šou, Vyvolení sa takmer pohádali! Igorovi sa nepáči, ako sa Ivan vyťahoval vo výpovediach pred kamerou.
Marcel a Maja DEFINITÍVNE: Ex-Vyvolení Marcel a Maja sú spolu! Čo na seba prezradili? Aj Marcel odpovedal na vaše otázky, na rozhovor prišiel s Majou.
Igor - Vyvolení Tak toto Vyvolený Igor nečakal: Dom mu obsadili neznámi ľudia! Kým bol Igor na Východe, do domu sa snažili dostať miestni výtržníci.
Igor - Vyvolení Vyvolený Igor po víťazstve: Prezradil, čo urobí s domom! S Marcelom má zatiaľ tajnú dohodu, čo mu chce darovať?
Igor je víťaz IGOR absolútnym víťazom tretích Vyvolených! Reality šou vyhral favorit, v dramatickom súboji však takmer neuspel.
Voľba 5 Marcel Banda Finalisti Marcel a Ivan: Položte im otázku! Nielen víťaz Igor, ale aj Ivan s Marcelom odpovedia na vaše otázky.
Vyvolení vo finále Nastal deň veľkého finále Vyvolených! Krok od víťazstva bude nečakane Ivan! Najväčší favoriti Igor a Marcel prekvapivo na odstrel!
Ráchel bez nohavičiek Ex-Vyvolená Ráchel takto pobúrila divákov: Na Voľbe bez nohavičiek! Najdivokejšou spomedzi Vyvolených bola jednoznačne kontroverzná Ráchel.
Mirka Vyvolení Deň pred finále odhalená! Ukáže sa pravda o Mirkinom živote! Mirku navštívia jej rodičia a dvaja starší synovia, pravda sa ukáže.